26.04.2026
Dnia 26 kwietnia 2026 roku w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych abiturientów.
W wydarzeniu uczestniczyła Prezes Fundacji im. prof. Tadeusza Zgółki, prof. dr hab. Halina Zgółkowa, która przekazała Dariuszowi Kołodziejskiemu wyrazy wdzięczności za wieloletnią współpracę oraz wspólne zaangażowanie w przedsięwzięcia realizowane przez Fundację.
Pani Prezes skierowała do wszystkich abiturientów przesłanie będące parafrazą życiowego motta Patrona Fundacji:
„Szukajcie własnej drogi życiowej, dokonując takich wyborów, abyście za każdym razem mogli powiedzieć, że odnaleźliście SZCZĘŚCIE”.
Raz jeszcze składamy serdeczne podziękowania oraz życzymy szeroko rozpostartych skrzydeł, odwagi w realizacji marzeń i wielu sukcesów w dorosłym życiu.



